کارجویان عزیز پس از ثبت رزومه برای ثبت نام در مرکز کاریابی جابین ایران با موسسه تماس حاصل فرمایید

جستجو در میان زرومه ها

کشور

جنسیت

سطح تخصص

قوانین و مقررات مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی داخلی جابین ایران

با مجوز رسمی از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی
برای عضویت در این وب‌ سایت، لطفا تمامی قوانین و مقررات استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرمایید. توجه نمائید که آغاز عضویت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت  با شرایط و مقررات ذکر شده در وب سایت برای استفاده از آن می‌باشد.
۱. وب‌ سایت جابین ایران، یک وب‌ سایت تخصصی استخدامی است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند. این وب‌ سایت ‌به عنوان یک نشریه‌ الکترونیکی، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاکم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را ملزم به پیروی از آن‌ها می‌داند. 
۲. تمامی تماس‌های الکترونیک با سایت جابین ایران به صورت محرمانه نزد مدیریت وب سایت ثبت می‌گردد و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته شدن حساب کاربری خاطیان خواهد گردید.
۳. اطلاعات تماس کارجویان شامل تلفن، پست الکترونیک و رزومه آن‌ها در صورت درخواست کارفرمایان عضو سایت به قصد گزینش و استخدام در اختیارشان قرار می‌گیرد. در صورت استفاده از اطلاعات برای مقاصدی غیر از کاریابی و استخدام مستقیم از ادامه دسترسی کاربر جلوگیری خواهد شد.
۴. هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف می‌گردد.

 

۵. در صورت بارگذاری عکس در پروفایل کارجو، رزومه همراه با عکس وی در سایت نشان داده خواهد شد. در صورت عدم تمایل به نمایش عکس از بارگذاری آن خودداری فرمایید.

۵-۱.  تمامي کاربران مي بايست در هنگام استفاده از سایت، از عکس‌های مناسب و شخصی جهت استفاده در صفحه خود استفاده نمايند. کلیه این عکس‌ها بایستی مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و کسی حق استفاده از عکس‌های اشخاص دیگر را ندارد.

۶. آگهی‌های ثبت شده از سوی کارفرمایان، ابتدا توسط تیم جابین ایران بررسی و بعد از تائید نمایش داده خواهد شد.

۶-۱.   درج هرگونه آگهی مخالف قوانین و مقررات کشور در وب سایت ممنوع می‌باشد. مدیریت سایت ضمن اخطار به آگهی دهنده از ادامه انتشار آن جلوگیری می‌نماید و پیگرد قانونی خواهد داشت.

۶-۲.  چنانچه اطلاعات ناقص از سوی کاربر ارائه گردد؛ تیم جابین ایران بر اساس صلاح دید خود اقدام به حذف آن می نماید.

۷. کارفرمایان پس از درج آگهی خود قادر به تغییر اطلاعاتی از قبیل تخصص و شهر خود در آگهی نمی‌باشند.

۸. مسئولیت تماس کارفرما با کارجو یا بالعکس به عهده عضو جوینده می‌باشد و موسسه جابین ایران مسئولیتی در قبال عدم تمایل طرفین به همکاری نخواهد داشت.

۹. در وب سایت جابین ایران ثبت کننده اطلاعات، شخصا مالک مطالب ارائه شده محسوب می‌شود و این سایت نسبت به صحت و سقم اطلاعات ارائه شده هیچ‌گونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت.

۱۰. لینک یا آدرس وب سایت‌های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد. وب سایت جابین ایران مسئولیتی در قبال محتوای لینک‌ها یا تغییرات بعدی آن‌ها به عهده نخواهد داشت.

۱۱. بارگذاری هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز و هتک حرمت می‌کند، هم‌چنین درج کلمات تهدید آمیز و توهین‌آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، و یا حتی مطالب قابل اعتراضی که باعث ترغیب به انجام رفتارهایی شامل اعمال مجرمانه شود، ممنوع می‌باشد.

۱۲. هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد.

۱۳. بهره‌برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر جابین ایران به عنوان منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده، مجاز می‌باشد و در صورت بروز هر گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت.

۱۴. هر گونه باز نشر یا کپی اطلاعات آگهی از سایت جابین ایران بدون اخذ مجوز کتبی از مدیریت جابین ایران غیر مجاز می باشد و پیگرد قانونی خواهد داشت.

۱۵. هر گونه اختلاف نظر در خصوص موارد فوق الذکر تحت حکمیت قوانین قضائی کشور حل و فصل خواهد شد.

مدیریت مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی داخلی جابین ایران ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خود را مجاز می‌داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید.